Foto a video galéria skupiny NÁLADY                               Hlavná stránka    Rock & Metal      


 

Je to len naša zábava, hobby...

2007    2008   2009    2010   2011   2012   2013   2014   2015  2016  2017  2018   2019

koncert 1    koncert 2    koncert 3   koncert 4

70.roky


2019


4.koncert skupiny NÁLADY 24.08.2019

Koncert sa odohral v areáli Vodný mlyn  Kolárovo . Počasie prialo, bolo slnečno, bezvetrie, cca 30st.C.  Zišli sme sa o 13,00 a mali sme dostatok času rozložiť a zapojiť aparatúru, urobiť zvukové skúšky. Zraz pre hostí bol o 16,00, postupne sa poschádzali bývalí spolužiaci zo strednej školy, priatelia, známi a príbuzní. Krátko pred 17,00 urobil  také intro Milan K. Potom sme zahrali prvé kolo 16 skladieb. Asi po hodinovej prestávke prišlo druhé kolo, opäť 16 skladieb. Na záver sme mali pre nás prekvapenie - dostali  sme tortu s rockovým motívom  a dostali čajové lyžičky v tvare el. gitary. Pocit z koncertu bol dobrý, aj ohlasy z publika.

Foto: Július Vincenc ml. (c) 2019

        

                                                     

                        

rocková torta:

 

VIDEO >>>    VIDEO_2_>>>

 


 

stretnutie 17.august 2019

Generálka na nadchádzajúci koncert


 

stretnutie 22.jún 2019

Cvičili sme repertoár, určený na augustové vystúpenie. Išlo to dobre.

   

 


 

stretnutie 7.apríl 2019

Zišli sme sa všetci, prešli sme takmer celý repertoár. Padlo dôležité rozhodnutie - zahráme si na verejnosti 24.08.2019 v areáli Vodného mlyna v Kolárove (koncert pre spolužiakov).


 

stretnutie 02.február 2019

Tentokrát sme boli štyria, neprišiel Milan J. Cvičili sme celý deň, zahrali sme si celý repertoár.

     

 


 

2018


stretnutie 29. september 2018

Zišli sme sa v obmedzenom počte, spočiatku len traja - bubeník Martin.P neprišiel pre zdravotné problémy a Milan J. prišiel až popoludní. Tak sme cvičili bez bicích


 

stretnutie 09. jún 2018

Normálne celodenné cvičenie

 


 

stretnutie 14. apríl 2018

Zahrali sme si takmer celý repertoár a a precvičovali Doctor,Doctor a High Hopes. Bol to super deň

              

 


stretnutie 27.január 2018

Stretnutie po dlhšej dobe.  Zahrali sme si náš repertoár. Žiadne foto ani video.

 


2017


stretnutie 22.júl 2017

Zahrali sme si takmer celý repertoár a precvičovali Doctor,Doctor a High Hopes.

           


stretnutie 20.máj 2017

Opakovanie repertoáru


2016


 

stretnutie 10.december 2016

Zopakovali sme takmer celý repertoár.  Začali sme cvičiť dve nové skladby - Doctor Doctor ( vo verzii od Iron Maiden, pôv.skladba od UFO) a  High Hopes od Pink Floyd. Celkom to išlo.


stretnutie  5.november  2016  a  stretnutie  15.október  2016

Opakovali sme celý náš repertoár


 

3.koncert skupiny NÁLADY 18.06.2016      video >>>

Miesto - Vodný mlyn  Kolárovo  (tradične). Počasie vyšlo na jednotku, jasno a teplo. S dostatočným časovým predstihom sme si nainštalovali aparatúru a urobili zvukové skúšky. Pozvaných hostí          ( spolužiakov a priateľov) prišlo žalostne málo. Okrem nich kde-tu  sa vyskytli ja miestni ľudia. Začali sme cca 17,20  a zahrali sme  poctivo 5 kôl, spolu 48 skladieb.  Prídavok 2 skladby. Skončili sme okolo 22,30.  Údajne sme hrali lepšie ako  vlani.

                            

               

                   

 

video >>>  


 

stretnutie  4.jún  2016

Boli sme všetci, prešli sme celý repertoár - generálka pred KONCERTOM - 18.júna 2016.


 

stretnutie  7.máj  2016

Zišli sme sa všetci, neskôr Mialn J. sa musel vzdialiť. Prešli sme celý repertoár a cvičili  novú skladbu -Hommage a J.Bach od Collegium Musicum.


 

stretnutie  26. marec  2016

Boli sme len štyria, Milan J. nemohol prísť. Preši sme celý repertoár a tri nové skladby : Kéglidal (Illés), Nem tudom a neved (Omega), Torékeny lendulet (Omega).

   


stretnutie  20. február  2016

Toto strtetnutie sa konalo bezo mňa, bol som pracovne zaneprázdnený.


 

stretnutie  9. január  2016

Počasie bolo škaredé (dážď), ale to nevadilo, zišli sme sa všetci. Cvičili sme novú skladbu Nemtudom a neved (Omega), Povídej a Whiskey in the Jarr. Zahrali sme si aj zopár kôl z repertoáru. Bubeník odišiel o nejakú tú hodinku skôr, tak sa potom nacvičovali trojhlasné vokály.

              

Vlado                                MIlan K.                       Milan J.                        Martin "Venduš"              ja


2015    


 

stretnutie  19. december  2015

Nakoniec sme sa tohto roku predsa len zišli, a to v plnej zostave. Prešli sme celý repertoár a nacvičili Povídej (Petr Novák). Nanovo sme si nacvičili kedysi dávno nacvičenú NIB (Black Sabbath).

vv              

                                           Milan K.                       Martin "Venduš"               Vlado                              Milan J.                   ja                                  

 


stretnutie  21. november  2015

Pravdepodobne posledné stretnutie v tomto roku. Boli sme lan štyria, lebo  Milan Jány sa ospravedlnil, bol nachladený. Prešli sme celý repertoár a nacvičili novú skladbu - Whiskey in the Jar.

 


 

2.koncert skupiny NÁLADY 12.09.2015           

Počasie sa vydarilo, bolo pekne slnečno a teplo (deň predtým pršalo).  Na mieste v areáli Vodný mlyn v Kolárove sme boli okolo 14,00. Vyložili sme  aparatúru na pódium a pomaly sme všetko pozapájali. Na základe minuloročných skúseností (po zotmení nás nebolo vidieť, lebo sme vtedy nemali osvetlenie, svietila nad nami iba jedna lampa)- sme nainštalovali nad sebou niekoľko osvetľovacích telies. Potom nasledovalo nastavovanie ozvučenia.

Neskôr začali prichádzať pozvaní hostia - bývalí spolužiaci. Koncert sme začali okolo 18,00. Milan Kokavec vtipne  moderoval  celý komcert.  Zahrali sme poctivých 40 skladieb a na koniec si poslucháči - tanečníci  vyžiadali prídavok. Skončili sme niečo po 22,30. Poslucháči nás chválili.

                          

           

ja                                             Milan K.                 Milan J.                        Martin "Venduš"              Vlado

 

video >>>   

krátka verzia >>>


lý koncert.

stretnutie  05. september  2015

Pršalo a bola zima, takže boli vhodné podmienky na generálku - prešli sme celý repertoár a ešte niektoré skladby aj 2x. O týždeň nás čaká koncert!!!

           

ja  a Milan K.                 Milan K.                         Milan J.                       Martin "Venduš"        Vlado


 

stretnutie  01. august  2015

Zišli sme sa všetci a precvičili sme takmer celý repertoár a novú skladbu Bad Moon Riaing od Creedence Clearwater Revival. Do skupiny pribudli dve nové veci - Vocal harmoniser (ktorý si veľmi obľúbil Vlado) a nová Vladova basová gitara (klon Fender, zo začiatku 70-rokov).

                          

Milan K.                        Milan J.                            Vlado                           Martin                             ja                                        ja                                                                   "nová" basa                  Vocal Harmoniser


 

stretnutie  06. jún  2015

Skupina sa zišla v kompletnom zložení, aj keď sme hrali len štyria. Bubeník si chvíľu zaťukal na paličkách. Precvičili sme celý repertoár.

  

 


 

stretnutie  09. máj  2015

Tentokrát sme sa zišli iba traja ako kedysi -ja, Milan K. a Vlado.A. Bubeník  Venduš a rytmický gitarista Milan J.  sa nemohli dostaviť. Pôvodne sme chceli cvičiť s bicími z mp3 prehrávača, ale  nakoniec sme si zahrali celý repertoár úplne bez bicích. Išlo to dobre.

výstroj pre troch hráčov  


 

stretnutie  24. apríl  2015

Toto strtetnutie sa konalo bezo mňa, bol som pracovne zaneprázdnený.


 

stretnutie  14. marec  2015

Počasie bolo mizerné- zamračenné, potom dážď (to len tak mimochodom, na samotné stretnutie počasie nemalo žiadny vplyv). Aj toto stretnutie bolo bez basovej gitary, Vlado bol opäť pracovne zaneprázdnený.  Na scéne sa zjavil nový hudobný prvok - klávesy, ktoré priniesol Milan K.  Zatiaľ sa jednalo len o pokusy včleniť zvuk kláves do niektorých skladieb.  Precvičili sme si skoro celý repertoár.

                 

 


 

stretnutie  7. február  2015

Bolo krásne slnečné, ale mrazivé počasie. Stretnutie sa vyznačovalo jednou zvláštnosťou - prvýkrát sme hrali bez basovej gitary. Basgitarista Vlado bol totiž pracovne zaneprázdnený, takže nemohol prísť. Nacvičovali sme zopár nových skladieb - American Woman ( Guess Who), Who´ll stop the Rain (Creedence Clearwater Revival), Samba Pa Ti (Santana),  Stejskání (Olympic).  Samozrejme sme si  zahrali aj ďalšie skladby.

              

    bez basy                           3M                                 Milan K,                       Milan J.                     Martin "Venduš"           ja

 


 

2014


stretnutie  6. december  2014

Bolo Mikuláša a od rána pršalo, ale to nás nemohlo odradiť, aby sme si vychutnali celodenné hranie. Zahrali sme si niekoľko kôl z nášho repertoáru a znova sme pribrali Iron Man (Black Sabbath), Demon´s Eye (Deep Purple) a Wild Thing (The Troggs). Večer keď sme odchádzali, v mokrej tráve si skackala žabka (ropucha zelená)- pripomínam že bolo 6.decembra!

                 

Martin "Venduš"                  ja                              Milan K.                       Milan J.                          Vlado                          skupina Nálady


 

stretnutie  25. október  2014

Skupina  sa zišla v kompletnej zostave. Zahrali sme si náš celý repertoár. Bolo to pohodové stretnutie, vychutnali sme si všetky skladby, niektoré aj niekoľko krát.

všetko pripravené


 

stretnutie  13. september   2014

Do výbavy pribudli ďalšie veci- Venduš si  priniesol vlastnú aparatúru pre bicie (aktívny subwoofer s 2 satelitmi), čo výrazne zlepšilo zvuk. Mne pribudol ďalší efektový pedál na pedalboarde- chorus.  Precvičovali sme skladby,ktoré sme už kedysi cvičili, teraz sme ich   znova vytiahli na svetlo :-) Born to be Wild od Steppenwolf  a Up Around the Bend od Creedence Clearwater Revival.  Zahrali sme si aj ďalšie skladby z repertoáru.


koncert skupiny NÁLADY 28.06.2014 - po 40.rokoch !!!

Stretli sme sa o 13,00 pred hudobnou školou v Kolárove a potom sme v jednej kolóne išli autami do areálu Vodného mlyna v Kolárove http://www.vodnymlyn.sk/  Ak nepočítame samotný vodný mlyn, areál okolo neho je na spôsob veľkého ranča s reštauráciou, prístreškami s lavicami na sedenie a stolmi  a dreveným krytým pódiom.

Areál Vodného mlyna v Kolárove

                                                 

Tam sme si rozložili  aparatúru na pódiu a urobili sme zvukové skúšky pod vedením Vlada. Pritom sme si zahrali 2-3 skladby celé. Potom nasledovalo čakanie, prichádzali pozvaní hostia (bývalí spolužiaci), turisti i miestni obyvatelia na pivo.

prípravy na koncert

                             

              

Približne o 17,30 bolo zahájenie - krátky príhovor povedala bývalá spolužiačka Vlada a Milana K. pani Helena Šáliová (organizátorka akcie, ktorej sa aj touto cestou chcem poďakovať). Potom sme už začali hrať. Prvá bola Petróleum lámpa od skupiny Omega.Počiatočná tréma postupne opadla a hralo sa dobre, odozva z publika bola výborná, ľuďom sa to páčilo, aj tancovali a dobre sa zabávali a my tiež.

samotný koncert

        

Po krátkej prestávke, počas ktorej sme sa zhovárali so spolužiakmi, sme šli na druhé kolo. Tesne pred ním sme si nasadili na hlavy parochne s dlhými vlasmi a tričká s naším fotom a logom. Malo to v publiku obrovský úspech. Ľudia po druhom kole nechceli prestávku, takže sme pokračovali ďalším kolom.

s parochňami

                     

Postupne sa zvečerilo a zotmelo, na pódiu bolo vidieť svetelný farebný LED efekt a zábava pokračovala.Ja som mal na večerné hranie svetlozelené struny s neónovým efektom od firmy Dr.a UV svetlo (ale nesvietili tak jasne, ako som očakával).

po zotmení

             

Okolo 22,30 sme skončili, ja som už aj zbalil gitaru a káble, ale na žiadosť publika som to pekne znovu rozbalil a sme museli dať prídavok. Skončili sme niekedy po 23 hodine.

 po koncerte

           

Pocity z koncertu boli vynikajúce, odozvu ľudí bolo vidieť a aj počuť.

 video 1  >>>

video 2  >>>

 


stretnutie  24. máj   2014

Zišli sme sa už o 7,30 a cvičili sme do 13,30, kedy bubeník musel odísť, ostatní sme ešte prešli pár skladieb a o 15,45 sme skončili. Z akcie žiadne foto ani video. Deň predtým som vymenil lampy (elektrónky)  svojej gitarovej hlavy Peavey Valveking 100, pretože minule už sa mi zvuk nepozdával. Staré lampy odohrali cca  220 hodín.  4 výkonové elektrónky 6L6 zn.Ruby som vymenil za nový kvartet (spárovené elektrónky) zn. JJ (slovenské). 3 elektrónky v predzosilňovači  12X7 som vymenil tiež, dal som 2x zn. Elektro-Harmonix (ruské)  a 1x JJ. Pôvodne boli 3 JJ. Zvuk je teraz ostrejší.

                   

lampy 6L6 Ruby              12X7 (ECC83S)            hlava Peavey Valveking 100 s novými lampami                                        12X7 EH

Treba zdôrazniť, že sa jednalo o posledné cvičenie pred živým vystúpením, ktoré sa bude konať 28.06.2014 o 17:00 v Kolárove v areáli Vodný mlyn. Tu je pozvánka a plagátik:

    


stretnutie  26. apríla   2014

Celý deň sme precvičovali reúertoár, vládla pohoda. Milan K. bol nachladený, ale spev napriek tonu zvládol.

        


stretnutie  29. marca   2014

Tentokrát sme už hrali opäť v starej dobrej hudobnej škole v Kolárove. Zúrilo krásne slnečné počasie a my v kompletnom zložení sme si precvičovali repertoár. Do výstroje pribudol miktofón Shure, ktorý priniesol Milan J.  Venduš si vyskúšal   inidž 60.-70.rokov - priniesol parochňu :-)  Milan K. tiež prišiel s novým maskáčovým imidžom.

                                                 

Vendušov nový imidž      nový imidž Milana K.                                                      ja                                                                                      Vlado                                   Milan J.                             "arzenál" gitár                             


stretnutie  22. februuára   2014

Toto stretnutie sa trochu líšilo od doterajších- v hudobnej škole sa maľovalo, tak Milan K, našiel náhradné riešenie - zasadačku Poľnoshospodárskeho družstva v Kolárove. Prostredie bolo v retro štýle, čo vyvolalo spomienky na minulosť a hodilo sa k repertoráru. Prvýkrát si v skupine zahrala aj moja gitara B.C.Rich Vampirella Zahrali sme si všetky skladby, niektoré aj viackrát. Dohodnuté, že 28.júna 2014 budeme mať verejný koncert.

                          

retro štýl                                                                                      

  

skupina                          moja B.C.Rich gitara

 


stretnutie  18. januára   2014

Zišli sme sa všetci.  Dokonca aj Milan J, prišiel ešte predpoludním :-) Necvičili sme nič nové, len sme si prehrávali svoj repertoár. Milan J. si priniesol novú výbavu- 50 wattové  kombo Marshall   MG50 FX a krásnu bielo perleťovú  gitaru Ibanez AGR 73T (typu Les Paul, dutá).   Po skončení cvičenia sme si boli pozrieť areál vodného mlyna v Kolárove - v júni tam plánujeme  vystúpenie pre bývalých spolužiakov.

                               

 aparatúra                        kompletná skupina         bicie                                                                                                                 Milan J. s novou gitarou                                                                            nové kombo


2013


stretnutie  21. decembra   2013

Stretli sme sa všetci  a zahrali sme si časť repertoáru a nacvičili novú pieseň  Oh, Ruby od Kennyho Rogersa, aj keď táto skladba nemá s rockom veľa  spoločného.  Potom sme ešte s Milanovou K. vnučkou nacvičovali "Každý deň budú vraj Vianoce". Spievala s Milanom. Proste -  mierne uletené vianočné stretnutie.

                              ja                                                                            Vlado                                                                                                              Martin                        Milan K.                                                                                                                            Milan J.

 


 

stretnutie  9. novembra   2013

Zišli  sme sa všetci ( aj keď jeden z nás - Milan J. prišiel ako vždy posledný-popoludní, a  odišiel ako prvý...)  Zahrali sme si takmer všetky skladby z nášho repertoára. Mali sme z toho dobrý pocit, bola pohoda, celkový zvuk  bol dobrý.  Vysdkúšali sme analógový ekvalizér Behringer na ekvalizáciu bicích- zneli oveľa lepšie. Nebolo zhotovené žiadne video.

                   

pohľady na aparatúru                                                                                                                       mixer                            ekvalizéer                         kompletná skupina


stretnutie  24.augusta  2013

Zišli sme sa štyria- s bubeníkom Vendušom, neprišiel Milan J. Nacvičili sme novú skladbu- Dej mi víc své lásky (Olympic). Zahrali sme si vyše 20 skladieb z repertoáru. Hralo sa výborne.

                       

 


stretnutie 13.apríla 2013

Zišli sme sa len štyria -bez bubeníka, ktorý nemohol prísť. Bicie išli z mp3. Hrali sme skladby z repertoáru s dôrazom na 20 vybraných skladieb.  Milan Kokavec zrenovoval a spojazdnil pôvodnú gitaru Milana Jányho spred 40 rokov - Jolanu Alfa. Čo bol záslužný počin ! Nechce sa veriť, že tá gitara bola v našej kapele už pred 40 rokmi....dokladá to doleuvedené foto.   Hrali sme tradične až do večera. Vonku zúrila jar.

                                    

pózujúca skupina                                                Milan J. s Jolanou       ja                                                                           renovovaná Jolana Alfa

                    

detaily Jolany Alfa 

        

retro servisný balíček ku gitare


stretnutie 2.marca 2013

Opäť sme sa zišli všetci  piati -ako minule. Tentokrát sneh už zmizol a bolo pekné slnečné počasie. Nacvičili sme novú skladbu: "Až" od skupiny Katapult. Potom sme hrali skladby z repertoáru.  Pri fotografovaní sa vždy niekto pohol, preto sem dávam dve takmer rovnaké  fotografie- na jednej je rozmazaný Milan.J, na druhej Vlado :-)

 

 


stretnutie  26.januára 2013

Zišli sme sa všatci v pôvodnej klasickej zostave-ja, Vlado, Milan K., Milan J. a Martin P. "Venduš". Napadlo veľa snehu a nedalo sa dostať autami až ku hudobnej škole, tak sme museli voziť aparatúru na káre. Vendušove elektrinické bicie majú výborný zvuk. Necvičili sme nič nové, len sme si zahrali z repertoáru. Zatiaľ asi náš najlepší výkon. Už tradične sme hrali celý deň,  od rána do večera.

            

skupina                                                           Milan K. a Venduš                                                Venduš                      vozenie aparatúry

 


2012


stretnutie 22.12.2012

Zišla sa celá skupina, a to doslova, lebo prišiel sa pozrieť aj Venduš - možno svitá na dobré nové časy s pôvodným bubeníkom.  Atmosféra bola skôr vianočná, ako pracovná, pol dňa sme hrali ako-tak vážne, popoludní sa bicích zmocnil Vlado a sme si schuti zaimprovizovali.  Vyskúšali sme nové reprodebny (viď foto).

                         

skupina                            bubeník Vlado                                                       

 

           

nové reprodebny                                                  kopák                               zbalené na odchod.....


stretnutie 10.11.2012

Zišla sa celá skupina, a to doslova, lebo prišiel sa pozrieť aj Venduš - možno svitá na dobré nové časy s pôvodným bubeníkom.  Atmosféra bola skôr vianočná, ako pracovná, pol dňa sme hrali ako-tak vážne, popoludní sa bicích zmocnil Vlado a sme si schuti zaimprovizovali.  Vyskúšali sme nové reprodebny (viď foto).

                       

bubeník Viktor                                                         kapela v novom zložení                                           aparatúra                       Vladova nová basa

 


stretnutie 29.09.2012

Zišli sme sa len traja - Vlado, Milan K. a ja v sále hudobnej školy v Kolárove. Je to pre nás luxusné miesto na cvičenie.  Hudobný maratón trval 9 hodín prakticky nepretržite.. Nacvičli sme skladbu Proud Mary od Creedence Clearwater Revival. Natočil som noho videí, ale žiaľ bol pri nahrávaní vypnutý zvuk, takže žiadne video nemôžem ukázať :-(     Vlado vyskúšal novú basovú reprodebnu, hrala dobre.

 

                   

naša aparatúra             Vlado+ nová debna        Milan K. a Vlado                                                  zbalená aparatúra, koniec stretnutia

                       

v areáli hudobnej školy v Kolárove  pribudli nové pekné diela žiakov školy


stretnutie 25.08.2012

Mali sme sa konečne zísť v kompletnej zostave , ale tradične sa nezúčastnil bubeník, tak sme boli len štyria s gitarami a bicie (musím povedať že remasterované) išli z mp3 prehrávača.    Miesto - sála hudobnej školy v Kolárove (tradične). Začali sme  hneď s nacvičovaním nových skladieb, boli až štyri  (4) !!! Vonku bolo 37o C a vnútri v sále bola tiež horúčava.

1. I can get no Sartisfaction (Rolling Stones)        2. Daemon´s Eye (Deep Purple)             3. Up  Around the Bend (Creedence Clearwater Revival)        3. Három széplány éjszakája (Noc troch krásnych dievčat)  (Hungária)

Nacvičenie išlo rýchlo a potom sme si zahrali z repertoára až do 19,00 hod. . Pocity z hry sme mali dobré.

 

   

 


2012 - stretnutie 26.05.2012

Už to znie ako klišé, ale -zišli sme sa v Kolárove opäť len štyria gitaristi bez bubeníka . Bubeník poslal sms deň pred stretnutím, že nepríde.  Zahrali sme si zaradom takmer všetky skladby (zopár sme už nestihli), skončili sme o 19,30

     

portréty skupiny                                                 Milan J. a Milan K.


 

2012 - stretnutie 10.03.2012

Zišli sme sa v Kolárove opäť len štyria gitaristi bez bubeníka (bicie tradične z  mp3 prehrávača). S veľkou chuťou a elánom sme si zahrali s menšími prestávkami až do 19,30, nič nové, ale bavilo nás to :-)

                       

Vlado                              Milan K. a Milan J.         Milan J.                       Milan J. a Vlado        trio                                                                                                                     ja

 

 


 

2012 - stretnutie 21.01.2012

Zišli sme sa v Kolárove štyria gitaristi bez bubeníka (bicie išli z mp3 prehrávača), ráno o 8,30 a hrali sme bez prestávky do 19,15, takže sme si naozaj riadne zabrnkali - všetko veci z nášho repertoáru.

             

Vlado                                                                Milan K.                                                           Milan J                                                                ja.

 

   

gitary                            trio                                skupina

 


2011


2011 - stretnutie 24.09.2011

Stretli sme sa tradične v sále hudobnej školy v Kolárove  ráno o 8,30 hod. , tentokrát po veľmi dlhej dobe aj s bubeníkom - Martin Predný "Venduš". Chýbal Milan Jány. Vlado mal novú basu z r.1972. Nacvičili sme Jasná  správa (Olympic) a koncertnú verziu Moonlight Shadow (Mike Oldfield). Potom sme si zahrali veci z repertoáru. Hudobný maratón trval nepretržite 9 hodín. Nálada bola výborná :-)

                    

umenie na fasáde hudobnej školy                     všetci štyria               ja                                                                           Vlado s novou basou                

                

bubeník  Martin "Venduš"                                                                        Milan K.                             

 


 

2011 - stretnutie 26.03.2011

Stretli sme sa v sále hudobnej školy v Kolárove v tomto zložení:  Ja - sólová a rytmická gitara, Vlado Ando - basová gitara, spev, Milan Kokavec - rytmická gitara, spev, Milan Jány - rytmická gitara, spev. Bicie išli už tradične zo záznamu.  Opäť sme necvičili nič nové, pokračovali sme v cvičení ďalších skladieb repertoáru.

                          

pred hudbonou školou       výstava výtvarného umenia  na múre                                                Milan J. a Milan K.         ... a Vlado                    Vlado                             ja


 

2011 - stretnutie 12.02.2011

Stretli sme sa v sále hudobnej školy v Kolárove v tomto zložení:  Ja - sólová a rytmická gitara, Vlado Ando - basová gitara, spev, Milan Kokavec - rytmická gitara, spev, Milan Jány - rytmická gitara, spev. Bicie išli zo záznamu.  Necvičili sme nič nové, len precvičovali repertoár...

                           

 

    

Video - zostrih niektorých skladieb ( cca 1 minútové časti, aby to nebolo nudné). Kvalita nahratého zvuku je nižšia, lebo som to natáčal na Nokiu N95.

 


 

2011 - stretnutie 08.01.2011

Stretli sme sa v sále hudobnej školy v Kolárove v tomto zložení:  Ja - sólová a rytmická gitara, Vlado Ando - basová gitara, spev, Milan Kokavec - rytmická gitara, spev. Bicie išli zo záznamu.

Nacvičili sme dve nové skladby- Wild Thing   (The Troggs )  a   Iron Man  (Black Sabbath)

Novinkou je zobcová flauta ( Milan Kokavec) vo Wild Thing !!

 

                      

  môj nový pedalboard                                              ja                                       Milan Kokavec   


2010


 

2010 - stretnutie 20.11.2010

Stretli sme sa v sále hudobnej školy v Kolárove v tomto zložení:  Ja - sólová a rytmická gitara, Vlado Ando - basová gitara, spev, Milan Kokavec - rytmická gitara, spev,  Milan Jány-  spev. Bicie išli zo záznamu.

Nacvičili sme dve nové skladby- Born to be Wild (Steppenwolf)  a  Smoke on the Water (Deep Purple), okrem toho je tu ešte N.I.B. (Black Sabbath) a Medulienka (Prúdy)

 

                             

 ja                                                                                  Vlado Ando                     Milan Kokavec               Milan Jány                        Milan a Vlado

 


 

2010 - stretnutie 23.10.2010

Stretli sme sa v sále hudobnej školy v Kolárove v tomto zložení:  Ja - sólová a rytmická gitara, Vlado Ando - basová gitara, spev, Milan Kokavec - rytmická gitara, spev,  Milan Jány-  spev. Bicie išli zo záznamu.

Nacvičili sme dve nové skladby- Sorry,Suzane (The Hollies) a Okno lásky (Olympic):

 

                                 

ja                                                                               moja výstroj                   Vlado Ando                    s basovou gitarou                                                 ladenie gitary                                         

 

 

                                  

Milan Kokavec                                                        Milan K. a Vlado A.       Milan Jány

 


2010 - stretnutie 12.06.2010

video 1 >>>

video 2 >>>


2009

stretnutie v lete 2009

video 1 >>>

video 2 >>>


strtenutie v marci   2009

video >>>

 


v januári  2009

video >>>


2008


2008 - stretnutie v lete

                                 

    

 

video >>>


2007


 

2007 - prvé stretnutie po rokoch....  REUNION

video >>>


70. roky - stredoškolské   >>>

   


 

Hore      Hlavná stránka    Rock & Metal